Јована Николиќ: Даниел навистина е хомосексуалец верувајте!!!

11 јануари, 20140
jovana-nikolic-gace-pijaca-prodaja-1368050838-307531

Шокантната изјава на манекенката Јована Николиќ во која нејзиниот сопруг Даниел Алибабиќ го обвини дека е хомосексуалец и дека пробал да ја убие предизвика бурни реакции, но и недоверба кај многу фанови. danijel-alibabic-ksenija-pajcin-1387359069-315757 На страните на фан клубови меѓу коментарите може да се прочитаат разни мислења. Некои мислат дека оваа изјава е измислена, а Јована ова го демантираше на нејзината лична фејсбук страна.„Драги пријатели ви благодарам многу за поддршката која ми ја дадовте затоа што во овој миг многу ми значи. Сакам да ве известам сите дека мојата изјава за медиумите е вистинита. За сега ништо повеќе неможам да коментирам.Ви благодарам на разбирањето! Ве сакам сите до неботот” напиша Јована.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit