Јована: Се разведовме зашто е хомосексуалец и ме тепаше!

9 јануари, 20140
Danijel-i-Jovana-2-660x440

Манекенката и мисица Јована Николиќ, која по учеството во „Фарма” се омажи со Данијел Алибабиќ открива шокантни детали од бракот кој траеше само три месеци. Јована се разведува од црногорскиот пеач затоа што секојдневно ја давел и тепал, а откри и дека е хомосексуалец и дека она воопшто не ни била трудна.

Danijel-i-Jovana

„Јас никогаш не бев трудна, ниту можев да бидам, затоа што Данијел и јас сме немале односи повеќе од два месеци. Точно е она што се зборуваше и пишуваше дека е хомосексуалец. Од како се доселивме во Белград он не ме приметуваше, секогаш имаше обврски и излегуваше со друштвото” рече Јована.

danijel-i-jovana (1)

 

„Јас цело време му бев товар. За овие три месеци се доживеав. Физички напад каде Даниел ме давеше и ми се закануваше дека ќе продолжи доколку не му се тргнам од пред очи. Дека не одговара за своите постапки и дека ни сам незнае што е способен да направи.Го Користеше вниманието на народот , а јас само му користев да ги испере сите гадни приказни за него. Јас му бев маска за сите негови одиграни представи”. Додаде Јована

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit