Како еден банкомат може да ве разнежни и расплаче?

20 октомври, 20140
Како еден банкомат може да ве разнежни и расплаче?

Од една банка од Канада посакаа да им се заблагодарат на своите најверни клиенти, а тоа го направија со неверојатно емотивен и преубав гест…

Замислете како би реагирале кога сакате да извадите пари од банкомат, а машината почнува да ви збори?

Канадската банка на најуникатен начин досега им се заблагодари на своите најверни клиенти, кои ги расплака од среќа.

Погледнете го ова преубаво и емотивно видео, кое за само неколку дена има над 2 милиони прегледи на Јутјуб.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş