Како ги избелев забите во домашни услови? Девојка го откри својот рецепт

1 октомври, 20140
Како ги избелев забите во домашни услови? Девојка го откри својот рецепт

Откако многумина ја прашале дали била на избелување на забите, Лиз решила да го сподели својот домашен рецепт за бела насмевка.

Во нејзиното видео поставено на YouTube детално ја објаснила целата постапка, а со тоа „заработила“ речиси 18 милиони прегледи.

Таа вели дека ја повторува постапката еднаш во неделата, затоа што смета дека со ништо не треба да се претерува, за да забите да останат здраво.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş