Како плавуша проверува дали работи микрофонот?:)

5 јануари, 20140
9

Музичкиот талент кој се најде во музичко студио со цел да го сними својот нов супер сингл ги изненади сите. Не со својот глас, туку со начинот на кој проверува дали микрофонот е вклучен.

Упорно се обидува да го “чекира“ микрофонот, но не успева, па на крај мора да побара помош.  Погледнете ја генијалната плавуша како остроумно се снаоѓа во дадена ситуација🙂

httpv://www.youtube.com/watch?v=g2h4xBLPs50

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit