Капка која ја отстранува диоптријата засекогаш!

3 септември, 20140
Капка која ја отстранува диоптријата засекогаш!

Научниците развиле нова техника за подобрување на видот, а операцијата подразбира поставување на импланти кои се сместуваат под рожницата. На тој начин диоптриските очила повеќе не ви се потребни. Постапката трае околу десетина минути, а ја отстранува диоптријата засекогаш. За овој луксуз ќе ви бидат потребни 3000 евра. Како изгледа процедурата погледнете во прилогот:

httpv://www.youtube.com/watch?v=BaQMyJmXK9s

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş