Тој имал само 435 грама кога се родил, но она што потоа се случува е вистинско чудо!

3 септември, 20140
Тој имал само 435 грама кога се родил, но она што потоа се случува е вистинско чудо!

Ерика и Џаред Прут го доживеале најлошиот родителски кошмар – компликациите за време на бременоста биле причина за итен царски рез. Во 26та седмица нивниот син Вокер е роден – 14 седмици пред време. Бил тежок само 435 грама и водел тешка битка за живот. Ова е неговата приказна…

httpv://www.youtube.com/watch?v=b8M0S8hAahw

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş