Ангелски глас: Слушнете ја “Видовдан“ во изведба на Русинката Наталија

3 септември, 20140
Ангелски глас: Слушнете ја “Видовдан“ во изведба на Русинката Наталија

Видеото веќе има 200 илјади посети, а причината е бидејќи Русинката Наталија Чаплигина магепсува со својата едноставност и прекрасниот глас.

httpv://www.youtube.com/watch?v=Y-x5RFnnl2Y

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş