И рекле дека ако не стави силикони ќе остане без титула, но погледнете како таа одговорила …

3 септември, 20140
7

Кога во мај, Мјат Ное од Мјанмар победила на изборот Miss Asia Pacific World во својата земја била дочекана како кралица, меѓутоа проблемите почнале кога организаторите на овој натпревар барале од неа да стави силиконски гради или да се поздрави со титулата.
Таа на ваквата уцена одговорила така што ја украла круната вредна 150 000 евра и исчезнала во непознат правец.
Во меѓувреме титулата и била официјално одземена, а организаторите и порачале: Таа мисли дека сеуште е мисица бидејќи ја има круната, но тоа не е така и сите тоа го знаеме!

httpv://www.youtube.com/watch?v=D5LcV_vwVfM

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş