Можел се да изеде, но направил нешто сосема неочекувано

3 септември, 20140
Можел се да изеде, но направил нешто сосема неочекувано

Кога ќе го погледнете ова видео нема да можете да им поверувате на сопствените очи. Неколку пилиња се доближиле до бул териерот, тој можел сите да ги изеде, но тој го направил ова…

httpv://www.youtube.com/watch?v=c_dQsV7Ba-A

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş