Карлеуша со гол задник шета низ Париз

11 септември, 20140
3

Познатата балканска пејачка Јелена Карлеуша повторно ги шокираше совите фанови но и жителите на Париз објавувајќи и правејќи нови провокативни фотографии.

Таа во потполно проѕирен црн фустан и со високи потпетици прошетала по плоштадот и се фотографирала Ајфеловата кула.

jk-fotka1

Поводот за посетата на Париз бил роденденот на нејзините ќерки Ника и Атина на кои наместо роденденски прослави им приредила пат во Дизниленд.

Но нејзиниот стајлинг во текот на прошетката, бил шокантен. Се надеваме дека при оваа прошетка друштво не и правеле и нејзините ќерки.

jk-fotka1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş