Погледнете како пејачката Туна изгледа денес

11 септември, 20140
4

Популарната пејачка по потекло од Македонија, Алтуна Сејдиу – Туна важи за една од најатрактивните естрадни уметнички на целиот Балкан.

tunaodmor.1

 

Таа постојано е цел на папараците а овојпат беше уловена на една од албанските плажи во друштво на нејзиниот свршеник, раперот Козма. Она што го привлече вниманието е изгледот на пејачката кој разочара многумина.

Имено, покрај појава шминка, Туна разочарува и со нејзиниот физички изглед.

tunaodmor.1

– Туна покрај проблемите со тежината има проблеми и со стомакот, кој како што можеме да приметиме на фотографиите и` е добро истакнат – пишуваат дел од албанските медиуми.

tunaodmor.1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş