Кели објавила видео кое не е за мажи со слабо срце

11 ноември, 20140
Кели објавила видео кое не е за мажи со слабо срце
Моделот Кели Брук, новогодишниот подарок на своите обожаватели им го врачила пред Нова година, и тоа во вид на календар.

А кога ќе се погледне календарот, може да се случи да ви “побегне” некој месец, бидејќи облините на Британката дефинитивно се во прв план.

За секој месец таа има различен стил кој открива повеќе, а за задоволството да биде уште поголемо, Кели на својата официјална Јутјуб страна, вчера поставила и видео од снимањето.

https://www.youtube.com/watch?v=-xCPOSLarZM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş