Ким Кардашијан или нејзината сестра – која има поголем задник?

22 декември, 20140
19 copy
Кога Ким и Клои Кардашијан ќе се појават заедно во јавноста, љубителите на мега позадина имаат имаат дупла причина за славење.


Додека сите се обидуваат да пронајдат достојна конкуренција на облините од Ким Кардашијан, не треба да се бара многу далеку, затоа што и нејзината помлада сестра Клои има раскошна позадина, а кога ќе се погледнат нивните фотографии од позади, јасно е дека објективниот набљудувач тешко би можел да се одлучи која е победничка во овој дуел!

Иако злобните јазици велат дека нивните задници се толку големи што би можеле да го скријат и сонцето, Ким и Клои не се грижат за негативните коментари, а кога ќе се појават некаде заедно, човек просто не знае каде попрво да гледа.
 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş