Ким Кардашијан си се прошета без гаќи

17 септември, 20140
11

Познатата старлета Ким Кардашијан секогаш остава простор за фантазирање.

Дури и кога изглегува надвор во најобична гардероба, таа сака да биде фотографирана и да се зборува за неа.

Наизглед обичната црна комбинација, не изгледала како нешто што би било од интерес на магазините и љубителите на трачеви, се додека не се свртела од позади… Ни хеланките не се повеќе она што беа.

Секако дека таа била во брзање да остави нешто во автомобилот, па заборавила да облече гаќи. Само, не ни е јасно како тоа се заборава?!

2-609x800 1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş