Ќе се воодушевите: Еве кој ќе суди во новата сезона на Х Фактор!

22 декември, 20140
5

Во втората сезона на ултра популарното шоу Х Фактор, кое сега ќе се гледа во поширокиот регион, поради што и го носи името Х Фактор Адриа, нема да се појави ниту еден од судиите кои судеа во прата сезона. Да се потсетиме судиите и менторите Жељко Јоксимовиќ, Кристина Ковач, Кики Лесендриќ и Емина Јаховиќ ќе можат оваа сезона да го гледаат шоуто преку малите екрани, а во судиските столчиња ќе седнат други познати фаци кои ќе ја делат правдата.

Продукцијата е во сериозни преговори со големата ѕвезда Северина Вучковиќ, и иако деталите сеуште не се познати, извесно е дека хрватската дива ќе седне во едно од столчињата.

s5c7u85o

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş