Кога генијалец освојува жени никој не може да му одолее

19 декември, 20140
Кога генијалец освојува жени никој не може да му одолее

Припадничките на понежниот пол дефинитивно сакаат хумористични и генијални мажи.
Овој млад човек ги имал сите тие квалитети и така за неколку минути бакнал 10 жени. Се што му било потребно е имела, која ја закачил на стап над главата.
Кога виделе што се ќе направи за бакнеж, не можеле да му одолеат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş