Жешка и неодолива: Сандра Африка без гаќички

19 декември, 20140
23 copy

Познатата атрактивна пејачка Сандра Африка во емисијата на водителот Огњен Амиџиќ се појавила во провокативно разголено издание.

Имено, водителот ја замолил Сандра да го покаже задникот, поради тоа што многумина го сметаат за најдобриот задник на естрадата. Кога таа прифатила да го стори тоа, Огњен и порачал дека сепак има конкуренција и дека токму тој и неговиот задник и се ривали на сексапилната Африка.

Младата пејачка за гостувањето во емисијата одбрала провокативен комбинезон кој не дозволува под него да се носи долна облека па го покажа нејзиниот затегнат задник. Задникот особено дојде во преден план кога таа и Огњен играле „Твистер“ игра, која бара наведнувања и виткања.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş