Српските ѕвезди некогаш и сега

19 декември, 20140
Српските ѕвезди некогаш и сега

Иако денес познатите српски фаци се трудат да изгледаат совршено средено, некогаш ситуацијата била сосема поинаква. Од Аца Лукас до Цеца Ражнатовиќ, погледнете ги овие стари фотографии што ќе ве насмеат до солзи.

https://www.youtube.com/watch?v=i2br1_YsC34

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş