Кога се уште не знаеш за што се користи сурлата!

10 јануари, 20140
Untitled

Мало новородено слонче, во друштво со не опасните Суматриски слонови во Индонезија, конечно научи за што се користи сурлата. Цели четри месеци вежбало за на крај да ја најде техниката, начинот и што да прави со нејзе 🙂

httpv://www.youtube.com/watch?v=WQC0bXB4RQY

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit