Која е жената што го рашамара Леонардо?

7 јануари, 20140
Wolf-of-Wall-Street-Header1

margot-robi-foto-rojters-1389007821-422991

Австралиската глумица Маргот Роби толку се внесе во улогата на снимањето „The Wolf of Wall Street The Wolf of Wall Street” што Леонардо доби еден многу јака шамар.
„Мислев дека ќе ме тужи. Му се извинив но тој рече- Тоа беше неверојатно. Удри ме пак! ” Освен сцените со несогласување Маргот и Леонардо делат и голем број на сексуални сцени за кои кажува дека биле најмалку романтични

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit