Која мајка би танцувала вака со синот на свадба?

29 декември, 20140
Која мајка би танцувала вака со синот на свадба?

Видеото на кое мајката и синот танцуваат на неговата свадба има над 4 милиони прегледи и илјадници споделувања.

Кети има танцово студио, па не е големо изненадување што знае толку добро да танцува.

Сепак, ретко се гледа на свадба мајка и син да почнат да играат валцер и наеднаш свадбата да ја претворат во вистинска журка со професионална кореографија.

Се подготвувале секоја недела попладне неколку недели пред свадбата, а она што го покажале е навистина за аплауз:

https://www.youtube.com/watch?v=COVbru7H7YQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş