Лејди Гага, гола на сцена пред илјадници фанови! На среде настап менува костими

6 ноември, 20140
5

Експлицитната и екстравагантна поп ѕвезда Лејди Гага и понатаму приредува изненадување!

Овојпат Гага остана тотално гола на сред концерт во Виена, имено и го менуваа костимот на среде концерт, на среде бина пред своите фанови.

gaga gola

gaga gola3

gaga gola4

gaga gola5

gaga gola6

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş