Лекција по пеење на плоштад

15 септември, 20140
Лекција по пеење на плоштад

Неа не ѝ треба голема сцена и скапа облека кога има толку посебен глас со кој ги воодушевува сите. За неа не треба да плаќате влезници на концерти, бидејќи таа пее на плоштад, боса, нежна и прекрасна.

https://www.youtube.com/watch?v=qEvF8pW8cjY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş