Пензионери го гледаат трејлерот за „50 нијанси на сиво“: Реакциите се урнебесни

15 септември, 20140
Пензионери го гледаат трејлерот за „50 нијанси на сиво“: Реакциите се урнебесни

Што се случува кога 10 повозрасни лица ќе го погледнат трејлерот за еротскиот трилер 50 нијанси на сиво? Изненадување, шок, чудење, неверување… И урнебесно смеење.

Дали овие пензионери би им дозволиле на своите ќерки и внуки да се состануваат со Кристијан Греј?

Дали истите би сакале да се најдат во улогата на Кристијан и Анастасија?

Како изгледа модерната еротска приказна низ очите на средовечните лица, погледнете во видеото кое за само 2 дена собра 2,5 милиони прегледи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş