Мадона и на 56 години топлес

4 декември, 20140
10
Кралицата на попот позираше за магазинот „Interview” во провокативни пози и во интервјуто раскажала многу интересни работи од нејзиниот живот.


56-годишната Мадона уште еднаш ги помести границите во новиот број на магазинот „Interview”, а на една од фотографиите дури ги покажа своите голи гради. Во изданието посветено на уметноста, пејачката говорела за својот став кон дрогите.


„Мислам дека луѓето користат дроги за да му се приближат на Бога. Сепак, цаката е во тоа што многумина не сфаќаат дека тоа е илузија која полека те убива. Јас сум пробала сè во животот, но штом ќе ја постигнев совршената илузија, станував опседната тоа да го исфрлам од своето тело, па пиев многу вода“, раскажа пејачката.


Мадона за познатиот магазин откри дека едно време била опседната со концепт за морталноста.


„Станав опседната со смртта и идејата дека никогаш нема да знаеш кога смртта ќе пристигне, па секој момент мора да се трудиш да извлечеш максимум од животот“, призна Мадона.


Нејзините контроверзни признанија беа проследени од серијал фотоградии на кои Мадона, и покрај нејзината возраст, е прикажана како провокативна и сексуална жена.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş