Mајка на три деца имала сексуален однос со малолетното момче на својата ќерка

25 декември, 20140
7
Жената од Пенсилванија имала сексуален однос со тинејџерот во паркиран автомобил. Двајцата биле фатени “на дело” откако еден полицаец дошол до автомобилот за да напише казна за непрописно паркирање.

42-годишната Американка, Ирис Гибни од Пенсилванија, имала сексуален однос со момчето на својата ќерка, на возраст од 17 години. Тие имале секс во автомобил, а случајот бил откриен бидејќи за време на односот еден полицаец дошол до колата за да напише казна за непрописно паркирање.


Гибни и неименуваниот тинејџер се запознале на почетокот на оваа година во училиштето каде што учи и нејзината ќерка. Ирис и момчето кое играло фудбал за училишниот тим, изминатиот период разменувале пораки и фотографии.


Според наводите на полицијата, парот си праќал разголени фотографии преку телефон.

Гибни, која инаку е омажена мајка на три деца, е обвинета за недозволен однос со малолетник и против неа ќе биде започната постапка, пишува CBS News.


“Не можам да верувам што направив. Имам три деца и никогаш не сум правела проблеми. Премногу ми е жал”, изјавила Гибни, која била ослободена од притвор со кауција во износ од 50.000 долари.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZIBlT_mHJ5I

 

https://www.youtube.com/watch?v=J7XxUDqOJwE

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş