Мајка објавила нецензурирани фотографии од пораѓај во домашни услови

10 јануари, 20140
33

Од моментот кога почнале контракциите, Рур Лорио почнала да ги споделува своите мисли, чувства и фотографии на Фејсбук и Твитер. И покрај болката и возбудата, одлучила пораѓајот во домашни услови да го сподели со пријателите, семејството и сосема непознати луѓе.

Нејзината цел била да го прикаже ова уникатно искуство и да биде искрена. Резултатот од сето тоа е една оргинална, интимна, фасцинантна приказна за почетокот на животот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit