Мама Кардашијан на шестмесечната ќерка ѝ купи „ламборџини“

2 јануари, 20140
14

Најпознатата американска старлета Ким Кардашијан ја почастила својата шестмесечна ќерка Норт Вест со мини верзија на Ламборџини, која е идентична со оргиналниот модел кој го вози нејзиниот сопруг Каније Вест.

Таа со овој “совршен спој“ набезо се пофалила на социјалните мрежи со коментар:

“Каков татко, таква ќерка“, додека бројната популација се згрозила со овој гест на славната Кардашијан.

Норт Вест е сеуште мала и веројатно не обраќа внимание на тоа дали ќе се вози во обична кола или првокласен Ламборџини, но затоа е тука Ким која води сметка целиот свет да види колку таа троши за својата ќерка.

Foto: Instagram/kimkardashian

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit