Мараја Кери со овој стајлинг ги прекрши сите модни правила

5 ноември, 20140
8

Мараја Кери на концертот во Перт, Австралија, се појави во тесно фустанче во боја на шампањ направен со многу каменчиња и детали.

Кич фустанот и стоеше лошо на пејачката со вишок на килограми , а таа изгледаше како да ќе експлодира во секој миг. Од сите страни се гледаа вишоци.

Мараја е позната по својот секси стил, но овој пат претера и ги прекрши сите модни правила, особено она дека треба да се облекуваме во согласност со изгледот на нашето тело.

1414967280131_wps_26_2nd_November_2014_Mariah_

1414968038209_Image_galleryImage_2nd_November_2014_Mariah_

1414968092121_Image_galleryImage_2nd_November_2014_Mariah_

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş