Смеење до солзи – Како изгледа „Се за љубов“ на бугарски начин

5 ноември, 20140
Смеење до солзи – Како изгледа „Се за љубов“ на бугарски начин

Ова е емисијата која откако ќе ја погледнете, не ќе можете да се запрете од смеење, иако не се работи за хумористична серија.
Напротив, во прашање е серијал кој оди на една бугарска ТВ станица, а е емисија која по многу нешта е слична варијанта на српската „Се за љубов“. Овој пат – на бугарски начин. Впрочем погледнете го видеото и подгответе се за смеење до солзи.

https://www.youtube.com/watch?v=kFsd7tvhHDs

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş