Сакала да ја сними плажата, но она што се случило неколку секунди подоцна ја оставило без зборови…

5 ноември, 20140
Сакала да ја сними плажата, но она што се случило неколку секунди подоцна ја оставило без зборови…

Изгледало како мирен и сончев ден на плажа. Но потоа нешто невидено се случило.
Природата го покажала своето моќно лице. Брановите биле високи неколку метри и огромна количина вода се излила преку карпата…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş