Матурантки: Во желба да изгледаат што подобро, наместо пофалби добија сеир!

18 септември, 20140
4

Матурата е важен дел од растењето на човекот.Секоја девојка сака да заблеска и да избере најдобар фустан за себе, но… не и овие девојки.

Во желба да изгледаат што подобро, наместо пофалби добија сеир.

Фотографиите ги пренесе хрватскиот сајт webcafe.

17

16

15

14

13

12

11

10

9

8

7

6

5

4

3

2

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş