Есенски тренд: Мода инспирирана од училишните униформи

18 септември, 20140
5

Многу девојки со задоволство би се вратиле во училишните клупи, за повторно да ја облечат униформата во која што сметале дека изгледаат фантастично.

Кај нас, многу женски генерации жалат што не искусиле таков момент, но затоа модата нуди начини да го доживееме тој стил во една пософистицирана варијанта денес.

Во продолжение ви нудиме неколку инспиративни модели, доколку сте љубител на овој стил.

27

 

26

 

25

 

24

 

23

 

22

 

21

 

20

 

19

 

18

 

17

 

16

 

15

 

14

 

13

 

12

 

11

 

10

 

9

 

8

 

7

 

6

 

5

 

4

 

3

 

2

 

1

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş