Животот под вода стана реалност

18 септември, 20140
6

Станува збор за проект вреден 10 милиони долари, што лежи на морското дно.

Американската компанија US Submarine Structures  го откри концептот достапен само за оние со „џеб без дно“.

Станот кој што лежи на морското дно  иновативно се нарекува  H2OME и се состои од два спрата и околу 340 кв м. животен простор.

1

 

2

 

3

 

4

 

5

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş