Млада жена една година се фотографирала секој ден – Погледнете зошто

16 декември, 20140
Млада жена една година се фотографирала секој ден – Погледнете зошто

Ова е краток филм во кој се покажува темната страна на семејното насилство, кое се случува секој ден.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş