Многу секси сцени во новиот спот на Лени Кравиц

12 септември, 20140
Многу секси сцени во новиот спот на Лени Кравиц

Новиот спот на Лени Кравиц за песната “The Chamber” вклучува многу секси сцени со гол модел. Песната е прв сингл за неговиот нов, десети студиски албум „Strut”. Се чини дека Лени бил инспириран од книгата „50 нијанси на сиво“, а краткиот провокативен спот е снимен на гламурозни локации во Париз.

Но, не е само декорацијата тоа што привлекува внимание…Иако Кравиц отсекогаш бил поим за секс симбол, ова видео би можело да го потврди тој негов статус.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş