Растурила брак, па ја соблекле гола и ја тепале на сред улица

12 септември, 20140
Растурила брак, па ја соблекле гола и ја тепале на сред улица
Во кинескиот град Џинан, на сред улица била претепана една жена, бидејќи растурила брак. Наводно ја нападнале пријателките на жената со чиј сопруг имала афера.

Трите жени, ја соблекле својата жртва пред трговскиот центар, нарекувајќи ја со погрдни зборови и ја тепале додека лежела на земјата.

Никој од минувачите не пришол да ја одбрани нападнатата девојка.

Изгледа дека јавното понижување станува вообичаена глетка во некои делови од Кина, а британскиот таблоид Mirror неодамна објавил приказна слична на оваа.

https://www.youtube.com/watch?v=1EZMobcVtJE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş