Моден хит: 25 начини како да носите марама (видео)

4 октомври, 20140
2

Дали сте подготвени за есента? Со цел да бидете елегантни и модерни, употребете ги вашите марами и направете најразлични комбинации.

Ви претставуваме 25 начини како да носите шал или марама. Видеото е апсолутен хит последниве месеци на Јутјуб. Преку 20 милиони луѓе веќе го прегледале ова видео:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş