Објавени разголените фотографии на Ријана (18+)

3 октомври, 20140
12 copy

Познатата пејачка не успеа да го избегне „куршумот“, откако нејзините интимни делови станаа јавно достапни на интернет.

Пејачката на “Monster” и “We Found Love” не успеа да се заштити толку лесно и го изгуби својот личен простор.

Треба да се истакне дека Ријана сигурно не е многу вознемирена од ова, со оглед на тоа што многупати се појавувала на сцената и во магазините гола.

Покрај Ријана, некои други ѕвезди исто така беа обелоденети, па секојдневно се појавуваат фотографиите од нивните мобилни телефони.

8 7 6

5 4 3

2

1

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş