Модерна верзија на приказната за бегање на пуст остров

9 септември, 20140
2

Малдивскииот „Фуранафуши“ е местото каде што Шератон изградил сопствен мал рај.
Додуша, во хотелот има речиси сè коешто може да го има човек и дома, од справи за фитнес до брз интернет, но доколку гостите решат вистински да се одморат од секојдневието, тогаш можат комплетно да се посветат на релаксација и уживање во спектакуларните глетки на Индискиот океан.
Цените, од 186 до 1285 долари по лице од вечер.

sheraton-full-moon-02

sheraton-full-moon-03

sheraton-full-moon-04

sheraton-full-moon-05

sheraton-full-moon-06

sheraton-full-moon-07

sheraton-full-moon-08

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş