На машка популација најверојатно ќе им се допадне последната модна комбинација на Ким

21 октомври, 20140
13

На Каније Вест и на преостанатата машка популација најверојатно ќе им се допадне последната модна комбинација на Ким Кардашијан, но модните критичари не се воопшто импресионирани.

Реалити ѕвездата се обиде да комбинира три парчиња кои воопшто не одат едно со друго. Кратките фармерки до над колена, воопшто не се вклопија со сандалите и маицата со необичен крој која откри поголем дел од нејзиниот грб.

Се разбира задникот на КК повторно беше во прв план, па сосема оправдано Вест не можеше да ги тргне очите од него.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş