На прв поглед обична фотографија, но кога ќе погледнете подобро…

4 септември, 20140
2

По коментарите на фановите, може да се забележи дека се позадоволни со оваа заводлива манекенка кога потполно ќе се покаже.

Ирина Шајк ги разгори страстите на машката популација кога ја ставила оваа фотографија на која позира со задникот свртен накај апаратот.

Foto: Facebook/ Irina Shayk

Ништо чудно за оваа убавица, но она што секако им упаѓало во очите е што Ирина носи црни хеланки кои совршено го обликуваат нејзиниот задник.

По коментарите на фановите, може да се забележи дека се позадоволни со оваа заводлива манекенка кога потполно ќе се покаже.

Foto: James Houston

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş