Најдобрите пријатели му го извадија бубрегот!

14 септември, 20140
Најдобрите пријатели му го извадија бубрегот!

Е ова се “вистински“ другари. Ќе те успијат со таблети за спиење, ќе те стават во када и ќе те натераат да мислиш дека ти го извадиле бубрегот.

Погледнете ја оваа контраверзна скриена камера, дело на ViralBrothers.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş