Најкраткиот хорор филм ќе ве извади од кожа

16 октомври, 20140
Најкраткиот хорор филм ќе ве извади од кожа

Игнацио Ф. Родо ја адаптираше хорор приказната од 2 реченици напишана од Хуан Руиз. Доволно долга да не наежи долж р`бетот. Овој краток филм беше официјален едно-минутен филм на филмскиот фестивал Филминут, и можеме да видиме зошто.

Совет до родителите: не проверувајте под креветот на вашето дете ако не сте спремни да се соочите со тоа што може да го најдете.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş