Најлудата реклама некогаш направена

9 октомври, 20140
Најлудата реклама некогаш направена

По ова можеме веќе да заклучиме дека сите граници се поминати и на маркетингот и на скриените камери.

Една француска фирма за мебел ја направи најлудата реклама за своите производи со примеси на скриена камера.

Ве пукат со снајпер, ве зема брза помош и понатаму гледајте ….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş