Најслаткото запросување: Ќе се омажиш ли за тато?

26 септември, 20140
3

Поди Келер на посебен начин ја запроси својата девојка, која му роди син.

bebemarry

Лиза Кеог во петокот го имала најсреќниот ден во својот живот, кога на свет го донела нејзиниот син Конан Патрик.

Таа и нејзиното момче имале долга врска, а Поди веднаш по раѓањето на Конан и приредил вистинско изненадување.

Само неколку минути по раѓањето на нивниот син, тој му облекол боди на кое пишувало „Ќе е омажиш ли за тато?“

Лиза веднаш на Фејсбук ја споделила оваа фотографија, која стана вистински хит на социјалните мрежи.

Секако, одговорот на прашањето бил „да“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş