Најубавиот подарок што една ќерка може да го даде на татка си кој е на смртна постела

28 август, 20140
Најубавиот подарок што една ќерка може да го даде на татка си кој е на смртна постела

Познато е дека повеќето татковци имаат специјална врска со ќерките, толку силна, што не може да се опише со зборови. Само тие знаат колку овие врски се јаки. Секој таков татко го сака само најдоброто за својата ќерка.
Сите татковци сонуваат дека еден ден нивните ќерки ќе се омажат за фин и чесен маж достоен за нивната принцеза. Овој татко бил на смртна постела кога се омажила неговата миленичка, а она што таа го сторила на денот на свадбата е најубавиот подарок што во тој момент можела да му го даде на својот сакан татко.

httpv://www.youtube.com/watch?v=sRo4rYX38jY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş