Налетале на огромна анаконда

23 септември, 20140
Налетале на огромна анаконда

Тројца бразилци, кои очигледно не го гледале филмот „Анаконда“, во реката Санта Марија налетале на многу слично чудовиште. Љубопитните авантуристи не издржале да не си „поиграат“ и да не ја измалтретираат змијата. На крајот, тоа им донело казна од околу 650 долари, за вознемирување на животните.

Барем се живи. Среќа што изгледа ја начекаа змијата со полн стомак.

https://www.youtube.com/watch?v=d4yTG960lME

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş