Синот на Цеца со нова девојка

23 септември, 20140
1

Иако тврди дека му е само пријателка, не се одвоил од неа цела ноќ и биле многу блиски.
Синот на Цеца Ражњатовоќ стана мета на многу девојки откако ја раскина емотивната врска со Маша Терзиќ, пишуваат српските медиуми.

Screenshot_10

Девојките го опседнуваат, како во живо, така и на социјалните мрежи. Тотално полуделе кога Вељко објавил слики со непозната девојка во многу интимни пози.

Иако тој тврди дека му е само пријателка, таа цела ноќ ја поминала со него и биле многу интимни. Во еден момент таа му легнала на гради, а тој ја фатил за задникот.

Screenshot_9

Чисто пријателски, претпоставуваме!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş